Regulamin

Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu, dlatego prosimy o zapoznanie się z nim przed dokonaniem zakupu.

1. Platforma zakupowa, działająca pod adresem www.lukaplatforma.pl, prowadzona przez firmę LUKA Sp. z o.o. z siedzibą Katowicach przy ul. Siemianowickiej 7d (kod pocztowy: 40-301), wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice- Wschód Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000292770, NIP: 6431720328, REGON: 240837367 prowadzi sprzedaż towarów z branż artykułów biurowych za pośrednictwem sieci Internet.

2. Aby korzystać z naszej platformy zakupowej należy założyć konto na stronie www.lukaplatforma.pl. Konto stanie się aktywne z chwilą otrzymania od nas wiadomości e-mail z potwierdzeniem dokonania aktywacji.

3. Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia i zawierającą jego szczegóły.

4. W przypadku zamówienia produktów niedostępnych czas realizacji zamówienia może zostać wydłużony lub anulowany, w zależności od dostępności produktu u dostawcy. Cena produktu może ulec zmianie zgodnie z cennikiem obowiązującym w dniu dostawy.

5. Oferowane przez nas produkty wysyłane są z naszej siedziby w Katowicach i dostarczane na terenie całej Polski.

6. Opłaty za dostawy:
    A. przesyłki standardowe o wymiarach do 50x40x40 cm i wadze go 30 kg:
        — odbiór osobisty: 0,00 zł brutto,
        — dostawa na podstawie umowy: 0,00 zł brutto,
        — dostawa na terenie aglomeracji Katowice - dla zamówień powyżej 200 zł netto: 0,00 zł brutto,
        — dostawa na terenie aglomeracji Katowice - dla zamówień do 200 zł netto: 10 zł brutto,
        — dostawa poza terenem aglomeracji Katowice - dla zamówień powyżej 500 zł netto: 0,00 zł brutto,
        — dostawa poza terenem aglomeracji Katowice - dla zamówień do 500 zł netto: 20,00 zł brutto,
        — przesyłka kurierska za przedpłatą: 20,00 zł brutto,
        — przesyłka kurierska za pobraniem na terenie RP: 25 zł brutto,
    B. przesyłki wielkogabarytowe i paletowe – zgodnie z cennikiem kurierskim,

7. Cena wszystkich widocznych na stronach platformy zakupowej www.lukaplatforma.pl produktów jest ceną netto wyrażoną w złotych polskich.

8. Nasza firma zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzenia nowych towarów do oferty, przeprowadzenia i odwołania akcji promocyjnych na stronach sklepu lub wprowadzenia w nich zmian.

9. Oświadczamy, że produkty sprzedawane poprzez platformę zakupową www.lukaplatforma.pl są fabrycznie nowe, objęte gwarancją producenta oraz posiadają wszelkie wymagane przez polskie prawo atesty.

10. Dołożymy wszelkich starań, aby dostępność produktów widoczna na platformie zakupowej www.lukaplatforma.pl pokrywała się z bieżącymi stanami naszych magazynów. W przypadku niedostępności całości lub części towaru objętego zamówieniem, zostaną Państwo o tym poinformowani e-mailem. Do Państwa będzie należała decyzja dotycząca sposobu realizacji zamówienia (realizacja części zamówienia, wydłużenie czasu oczekiwania lub anulowanie całości zamówienia). W przypadku braku potwierdzenia od Państwa sposobu realizacji zamówienia produktów niedostępnych (realizacja części zamówienia, wydłużenie czasu oczekiwania lub anulowanie całości zamówienia), po upływie 7 dni zamówienie to zostanie anulowane.

11. Złożenie zamówienia na platformie zakupowej www.lukaplatforma.pl jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę LUKA Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (j.t. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zmianami).

12. Państwa dane osobowe przetwarzane będą jedynie po to, aby potwierdzić zamówienie oraz dostarczyć zamówione produkty pod wskazany przez Państwa adres. Przysługuje Państwu prawo do wglądu w przechowywane przez LUKA Sp. z o.o. dane osobowe, do ich zmiany lub do ich całkowitego usunięcia z systemu.

13. LUKA Sp. z o.o. prowadzi sprzedaż wyłącznie dla osób prawnych.

14. Komunikujemy się z Państwem drogą elektroniczną. Oświadczają Państwo, że wyrażają zgodę otrzymywanie od nas powiadomień drogą elektroniczną oraz potwierdzają Państwo, że wszelkie wysyłane przez nas drogą elektroniczną umowy, zawiadomienia, dokumenty oraz inne teksty spełniają prawne wymogi, wg których rzeczona komunikacja powinna następować na piśmie.

15. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia lub niewywiązanie się z warunków niniejszego regulaminu, jeżeli wynika to z przyczyn, na które nie mamy obiektywnego wpływu.

16. Towary w promocji nie podlegają przyznanym rabatom.


Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)