1. REKLAMACJE

W przypadku otrzymania towaru uszkodzonego bądź wadliwego klient zobowiązany jest o bezzwłoczne przesłanie informacji na formularzu reklamacyjnym na adres: reklamacje@luka.pl.

2. NIEZGODNOŚCI TOWAROWE (ZWROTY)

Niezgodność faktury z dostawą lub zamówieniem należy zgłosić do Firmy Luka najpóźniej do 7 dni od daty odbioru towaru . Informację należy przesłać na odpowiednim formularzu na adres: reklamacje@luka.pl.

Zgłoszenia niezgodności po tym terminie nie będą rozpatrywane.

3. ZWROTY SEZONOWE

Przyjmowane będą tylko towary, dla których zwrot został zatwierdzony, a adnotacja na ten temat znajduje się na fakturze zakupowej Klienta.
Produkty zwracane muszą być pełnowartościowe, nie ometkowane i zwrócone do Firmy Luka na podstawie wypełnionego formularza zwrotu wraz z kopią faktury zakupu.

4. ZWROTY UZGODNIONE BEZPOŚREDNIO Z DOSTAWCAMI FIRMY LUKA

W przypadku ustalenia, iż zwrot jest odbierany bezpośrednio przez Dostawcę Firmy Luka, Klient jest zobowiązany do wcześniejszego poinformowania Firmy Luka poprzez wysłanie e-maila z wypełnionym formularzem zwrotu na adres: reklamacje@luka.pl oraz informacją z nazwiskiem przedstawiciela handlowego Dostawcy, z którym zwrot został ustalony.

W innym przypadku Firma Luka nie ponosi odpowiedzialności za zwrócony towar.

5. W przypadku braku pisemnych ustaleń Klienta z Firmą Luka kierowca nie ma prawa odebrać towaru.

Informujemy, iż podstawą wystawienia i potwierdzenia korekty sprzedażowej jest wysłany do nas prawidłowo wypełniony formularz zwrotu bądź protokół reklamacyjny.

Informujemy, iż podstawą wystawienia i potwierdzenia korekty sprzedażowej jest wysłany do nas prawidłowo wypełniony formularz zwrotu bądź protokół reklamacyjny.

Zwroty i reklamacje bez prawidłowo wypełnionych dokumentów będą odsyłane do Klientów.* Poniżej FORMULARZE DO POBRANIA (proszę kliknąć prawym klawiszem myszy na linku i wybrać "Zapisz link jako...").

- ZASADY ZWROTÓW I REKLAMACJI

- FORMULARZ ZWROTU

- PROTOKÓŁ REKLAMACYJNY

 

* WSZYSTKIE ZWROTY I REKLAMACJE KLIENT ZOBOWIĄZANY JEST DOSTARCZYĆ DO FIRMY LUKA NA WŁASNY KOSZT BĄDŹ, PO WCZEŚNIEJSZYM USTALENIU. TOWAR MOŻE BYĆ ZABRANY PRZEZ KIEROWCĘ FIRMY LUKA PRZY OKAZJI DOSTAWY TOWARU.


Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)