Kim jesteśmy?

Nasza firma istnieje na rynku od 1991 roku. Przez ten czas staliśmy się profesjonalną firmą posiadającą wysoko wykwalifikowany personel, własną bazę biurowo-magazynową oraz własną flotę samochodową. Z biegiem lat powiększaliśmy naszą powierzchnię magazynową dzięki czemu obecnie działamy na ponad 3000 m2. Posiadamy nowoczesną halę w systemie samoobsługi, co pozwala klientom doskonale zapoznać się z całością naszej bogatej oferty asortymentowej.

Naszą działalność koncentrujemy na sprzedaży artykułów biurowych, szkolnych, dekoracyjnych i&nbp;materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kserokopiarek. Drugim obszarem naszym działalności jest sprzedaż zabawek, gier i puzzli. Dzięki długoletniej obecności na rynku współpracujemy z najlepszymi producentami i dystrybutorami branży biurowo-szkolnej i zabawkowej.


Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)