PK IM MGREY BT RB F.BLK GB, Podkategoria, Kategoria

PK IM ACHROMATIC GREY BT PIÓRO KULKOWE

110,60 PLN netto

Cena brutto: 136,04 PLN

Jednostka sprzedaży: sztuka

Parker IM - Pewność i profesjonalizm.   Solidny partner. Linia Parker IM to styl i wykończenia oddające najlepszą tradycję marki...

pdf_icon

Marka: PARKER

Symbol: 2127751

EAN: 3026981277511

Dostępność:

sztuka

Opis

 • Parker IM - Pewność i profesjonalizm.
   
  Solidny partner. Linia Parker IM to styl i wykończenia oddające najlepszą tradycję marki Parker. Każdy detal długopisu został zaprojektowany tak, aby zapewnić niezawodność pisania.
   
  Achromatyczna kolekcja Parker IM zwraca na siebie uwagę w subtelny sposób. Charakterystyczny klips w kształcie strzały oraz wykończenia pokryte są czarną powłoką wykonaną techniką PVD.
  Solidny, mosiężny korpus pokryty szarym, matowym lakierem.
  Wkład kulkowy Parker gwarantuje nieprzerwany dopływ atramentu na papier.
  Czarny wkład w zestawie.
   
  Zapakowane w oryginalne pudełko prezentowe Parker.

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)