FOLIA MAGIC CHART GŁADKA 25 ARK. 60x80cm, Folia suchościeralna, Prezentacja

FOLIA MAGIC CHART GŁADKA 25 ARK. 60x80cm

120,00 PLN netto

Cena brutto: 147,60 PLN

Jednostka sprzedaży: sztuka

Polipropylenowa elektrostatyczna folia przylegająca do prawie każdej powierzchni tj. (drewno, beton, szkło, papier). Nie wymaga żadnego kleju....

pdf_icon

Marka: LEGAMASTER

Symbol: AM7-159100 LG

EAN: 8713797066174

cat-mark: 0
cat-numb:
sup-code: 7-159100 LG

Dostępność:

Opis

  • Polipropylenowa elektrostatyczna folia przylegająca do prawie każdej powierzchni tj. (drewno, beton, szkło, papier). Nie wymaga żadnego kleju.
  • Opakowanie z rolką folii wewnątrz, może być zawieszone do każdego standardowego uchwytu flipchartu, co istotnie zwiększa jego zastosowanie.
  • Prezentacje i informacje będą się trzymać bez żadnej pomocy wystarczy, że przyłożysz i wygładzisz folię. Perforacja umożliwia łatwe wyciąganie pojedynczych arkuszy bezpośrednio z opakowania. Poręczne lekkie opakowanie bardzo ułatwia przenoszenie i transport.
  • Opakowanie zawiera 25 arkuszy, perforacja występuje co 80 cm co daje kawałki o wymiarach 60x80 cm. Folia może być zapisywana przy pomocy markerów permanentnych Edwin. Przybliżona waga opakowania to 500g. Materiał jest przyjazny środowisku, nadający się w pełni do recyklingu dodatkowo folia jest nierozrywana.

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)