FIDGET GRID SHIFTER ZMIENNOKSZTALTNY 0475, Zabawki

FIDGET GRID SHIFTER ZMIENNOKSZTALTNY 0475

8,84 PLN netto

Cena brutto: 10,87 PLN

Jednostka sprzedaży: sztuka
Opakowanie zbiorcze 1 - opakowanie: 12 szt.

FIDGET GRID SHIFTER ZMIENNOKSZTALTNY 0475   Zbieraj i łącz, obracaj i przesuwaj! Fidget Grid Shifter zmiennokształtny to idealne narzędzie dla...

pdf_icon

Marka: HIPO

Symbol: HIP0475

EAN: 8713219520475

cat-mark: 1
cat-numb:
sup-code: 621812

Dostępność:

Opis

FIDGET GRID SHIFTER ZMIENNOKSZTALTNY 0475

 

Zbieraj i łącz, obracaj i przesuwaj! Fidget Grid Shifter zmiennokształtny to idealne narzędzie dla wszystkich miłośników układanek.
 
Ten kreatywny gadżet pozwala Ci ćwiczyć swoje umiejętności logicznego myślenia, poprawiać koordynację ruchową i rozwijać zdolności manualne. 
 
Jest to doskonałe narzędzie antystresowe, które pozwala odreagować napięcie nerwowe poprzez manipulowanie obiektem.

 

 

Dostepne różne warianty kolorystyczne.

Cena za jedną sztukę.

Towar wysyłamy losowo.

 

 

wymiary opakowania : 10,5 cm x 11 cm x 3 cm

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)