TECZKA Z GUMKĄ CARDEA LAKIEROWANA B4, Podkategoria, Kategoria

TECZKA Z GUMKĄ CARDEA LAKIEROWANA B4

8,23 PLN netto

Cena brutto: 10,12 PLN

Jednostka sprzedaży: sztuka

Teczka na gumkę CARDEA lakierowana wykonana z grubego, barwionego, lakierowanego z jednej strony kartonu o gramaturze 350g zamykana na gumkę...

pdf_icon

Marka: INNA

Symbol: CARDEA

EAN: 8008934000013

cat-mark: 0
cat-numb:
sup-code:

Dostępność:

sztuka

Opis

Teczka na gumkę CARDEA lakierowana

  • wykonana z grubego, barwionego, lakierowanego z jednej strony kartonu o gramaturze 350g
  • zamykana na gumkę w kolorze teczki
  • trzy zakładki wewnątrz chroniące dokumenty przed wypadaniem
  • format B4
  • mix kolorów- wysyłane losowo!

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)